port-arthur-400.jpg

TRINSA sp. z o.o. jest niezależnym laboratorium diagnostycznym i firmą doradczą w obszarze diagnostyki urządzeń energetycznych zawierających olej elektroizolacyjny. Współpracujemy z firmami energetycznymi i serwisowymi w Polsce i Europie środkowej. Specjalizujemy się w badaniach diagnostycznych olejów elektroizolacyjnych oraz izolacji stałej transformatorów. Diagnozujemy urządzenia i doradzamy w zakresie działań serwisowych. Pomagamy dobrać odpowiedni olej oraz szkolimy jak utrzymać jego dobre właściwości. Szkolenia prowadzone dla naszych klientów i partnerów łączą naszą pasję z potrzebami rynku.

Korzystanie z wiedzy jest proste lecz jej zrozumienie bywa kłopotliwe, dlatego dzielimy się naszym doświadczeniem i pomagamy zrozumieć mechanizmy zachodzące w urządzeniach izolowanych olejem.

Kompleksowe badania

Badania olejów elektroizolacyjnych prowadzone są w oparciu o normy IEC z zachowaniem zasad GLP i są czynnikiem niezbędnym dla wykonania właściwej diagnostyki urządzenia.

Szczegółowa diagnostyka

Wiedza i doświadczenie pozwalają w oparciu o wyniki badań dokonać trafnej diagnozy przyczyn awarii, zabezpieczyć się przed jej wystąpieniem lub planować konserwacje i remonty.

Właściwy dobór oleju

Tylko olej o właściwej dla danego urządzenia charakterystyce pozwoli długo eksploatować urządzenie. Często parametry fizykochemiczne oleju wpływają na przyczyny awarii.